Kotlebu na nich!

Autor: Miroslav Makyta | 13.4.2019 o 11:21 | Karma článku: 10,03 | Prečítané:  6395x

Poznáte to. Otvoríte sociálnu sieť, prefrčíte po najnovších statusoch, občas sa zasmejete na fórkoch, iný zdieľa heslovitú múdrosť, niekto apeluje na nedostatok krvi v nemocnici alebo že sa stratil psík...

Niektorých osloví článok v novinách a zdieľa ho pre ostatných. Aj mne sa ukázala titulka článku pod názvom „Migranti, vitajte!“. Ani som si nestačil otvoriť článok, keď ma zaujali komentáre ľudí pod statusom.

Toľko nenávisti a zloby som už dlho nečítal. Zase nám niekto núti migrantov, zase budú znásilňovať naše ženy, zase stúpne kriminalita... Kotlebu na nich! Tak sme si tu svorne žili, tak po kresťansky, vrúcne a s úctou. A teraz máme vítať migrantov, ktorých určite poslala Čaputová alebo Kiska, bože, to máme ale prezidentov... Kotlebu na nich!

Povrchnosť niektorých ľudí nepozná hraníc. Nikto z nich si neprečítal článok, ktorý komentoval. Len vylial žlč a všetkých pourážal. Nikto z nich si nevšimol pod nadpisom malú značku BROZ. Nikto z nich nevie, čo je to BROZ.

Bratislavské regionálne ochranárske združenie (BROZ) vtipným spôsobom natočilo video s podmanivým komentárom herečky Jany Oľhovej o tom, ako k nám mieria desaťtisíce migrantov a chcú sa usadiť pri našich príbytkoch. Pochopiteľne, toto významné združenie, ktoré získalo aj prestížne ocenenie Európskej komisie v kategórii programu LIFE+ Príroda a Biodiverzita "Najlepší z najlepších", myslelo vtáctvo, o ktorom by sa títo nečitatelia dozvedeli, keby si prečítali článok...

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobré ráno

Dobré ráno: Polícia vedela, že Vadala tu buduje bunku mafie

Čo je horšie, že Gašpar klamal alebo si policajti nevymieňajú informácie.

Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Ak mohli sledovať novinárov, môžu sledovať aj vás

Nevieme, či sledovanie novinárov bol ojedinelý prípad.


Už ste čítali?