Všetci NAŠI ľudia

Autor: Miroslav Makyta | 23.9.2016 o 23:25 | Karma článku: 13,88 | Prečítané:  1609x

V nových podmienkach si socialisti rýchlo našli cestičky ako budovať a zveľaďovať svoj kapitál. Z komunistického režimu vylepšili a zdokonalili princíp vzájomnej ochrany.

Keď sa dostal do úzkych doktor Kostka, na vysvetlenie svojho prudkého rastu ziskov zo Všeobecnej zdravotnej poisťovne zaslal médiam dokument, v ktorého vlastnostiach bola uvedená ako autorka Ficova fešná asistentka Trošková. Nevýrečný doktor jednoducho potreboval profesionálnu pomoc zdatných, obrátil sa na svojich a tí pomohli NÁŠMU.

Keď bol policajnou hliadkou zastavený podnikateľ Bašternák, stačil jediný telefonát, aby policajti sklapli a nechali NÁŠHO človeka na pokoji.

Neustále nominovanie NAŠICH ľudí do významných funkcií štátnych podnikov sa naplno prejavilo pri poštovnom nedistribuovaní opozičného plátku o Kaliňákových prešľapoch.

V lete polícia rozhodla, že sa nebude zaoberať alobalovou kauzou niekdajšieho poslanca Jánoša, toho napokon rýchlo prehodili cez palubu, lebo bolo treba urýchlene ratovať NAŠU stranu.

Samotná prokuratúra v rukách NAŠICH ľudí je najdokonalejším nástrojom ochrany, lebo v mnohých prípadoch netreba ani súd, kauzy sa totižto pre súd ani nedostanú.

Najčerstvejším príkladom ochrany NAŠICH ľudí pred honom besnej opozície je príklad podivuhodnej detskej ombudsmanky Tomanovej v zariadení Čistý deň, keď pod rúškom ochrany záujmov detí sa angažovala do prípadu, presne tých istých detí, na ktoré nemala pred časom čas.

A samozrejme aj Tomášová mediálna výpomoc tých istých NAŠICH pred novinárskymi otázkami na tlačovke, ktorú si sami zvolali, aby nedokázali odpovedať na žiadnu otázku.

Za poslednú dekádu strana Smer rozbahnila terén do takej miery, že sa obrovské množstvo ľudí v marazme. V marazme korupcie, protekcie, klientelizmu, rodinkárstva. Ty mne, ja tebe. Vyhraj voľby, môžeš všetko. Si NÁŠ človek, máš vyhraté. Nemusíme sa všetci poznať. Stačí pohľad, náznak, gesto... ten je NÁŠ, je nedotknuteľný. Stačí, že viem o tom, že je NÁŠ, už ho nechávam na pokoji. Nech by urobil čokoľvek. Mafiánske praktiky. Praktiky obrovskej mafiánskej rodiny.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Odchádzajúci generál Macko: Gajdoša zomlela SNS, rezort neriadi on

Je chybou, že ministerstvo obrany odmieta verejnú diskusiu. Tá vnútorná prebieha tiež len formálne, poukazuje dlhoročný dôstojník.

komentár petra tkačenka

So žralokmi z SNS sa koalície nerobia

Žralok hryzie rýchlo, nemilosrdne a efektívne – preto tu stále je.

EKONOMIKA

Ročne vznikne sto lekární, najväčšia sieť nie je Dr. Max

Ku koncu vlaňajšieho roka bolo na Slovensku viac ako 2150 lekární.


Už ste čítali?