Fico mobilizuje Kiskových voličov

Autor: Miroslav Makyta | 25.3.2014 o 20:39 | Karma článku: 18,55 | Prečítané:  930x

Kde je tá omielaná stabilita, že máme konečne vládu na štyri roky ? Sám pán premiér ide položiť vlastný kabinet. Nepotrebuje rozhádaných koaličných partnerov, ani ich nemá, stačí mu vlastná nenásytnost po moci…

Vzácnosťou stredo-pravicových strán je jednota, preto si ju treba vážiť. Všetci sa zomkli do jedného šíku v podpore Andreja Kisku a zdá sa, že v tomto nerovnom súboji ťahá Róbert Fico za kratší koniec. Nemali by sme však zabúdať na „záludnosť“ demokracie, že všetko je v rukách voličov. Preto vyzývam k mobilizácii všetkých voličov, ktorí chcú zmenu, ktorí chcú, aby štát nepatril jednej politickej strane ako pred 25-timi rokmi, aby sme mali konečne nekomunistického prezidenta, lebo si to naša krajina zaslúži, aby nás prezident spájal a nerozdeľoval, aby... Je toho príliš veľa.

Majme na zreteli, že moc je pre Fica opojná a v mnohých prípadoch natoľko okázalá, že sa s politickým partnerom dokáže muckať na verejnosti, že jeho moc arogantne okráda všetkých pracujúcich spoluobčanov, okráda o živobytie súčasných aj budúcich dôchodcov a bezbreho zadlžuje naše deti. Nevadí mu, že armáda nezamestnaných neubúda, že zdravotníctvo potrebuje opäť resuscitovať, že je v školstve chaos, že je súdna svojvôľa na strane bohatých, že naši synovia utekajú do zahraničia za prácou ako naši dedovia pred sto rokmi... Táto moc je manipulatívna a schopná všetkého. Oklame nedôverčivých a jednoduchým sa ukrutne líšká...

Ale Ficovi to nevadí... Mal šesť rokov šancí všetko zmeniť a neurobil to. Lebo len to koryto je dôležité. Dokonca je schopný vydierať vlastných voličov, že ak ho nezvolia, zváži odchod z politiky. Hoci to nemusí byť pravda, jeho voličov to nahlodáva a to mu stačí. Nedajme mu šancu zbaviť sa zodpovednosti za mnohé roky ovplyvňovania nášho štátu. Treba ho nechať vo funkcii predsedu vlády, aby sa o dva roky zodpovedal všetkým voličom, nielen svojim.

Preto volím Kisku !


Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.

KOMENTÁRE

Oprávnenie ústavnej väčšiny rušiť amnestie je mína do systému

To, že amnestie sú nezrušiteľné, platí.


Už ste čítali?