Technológia moci - úvod

Autor: Miroslav Makyta | 27.1.2013 o 4:05 | (upravené 27.1.2013 o 4:12) Karma článku: 18,05 | Prečítané:  846x

Čo sa stalo s touto spoločnosťou ? V prítmí príbytkov, v jase zelených parkov, v najatých kaviarňach, či smutných uliciach sa realizujú obchody hodné rozpočtu jedného ministerstva... Zúfalstvo občanov je vynahradené úspechom zainteresovaných... Títo ľudkovia statočne ožobračujú národ a nikomu to nevadí. Prečo ? Lebo tí, ktorí hýbu pákami spoločnosti, berú veľkorysé provízie.

Technológia moci je prepracovaná do najmenších detailov. Nič nie je ponechané náhode a každý krok má svoj význam. Polemizovať nad štátnym panenstvom nemá význam, táto ponovembrová panna azda nikdy nebola pannou, ak aj, pamäť si to vôbec nepamätá. Štát je vynaliezavá kurva a vždy ňou bola. Je neustále predajnejšia a hladnejšia a obyčajný človiečik nemá šancu túto promiskuitnosť ukojiť..

Táto štátna Hydra azda narazí na pripravovaný projekt ESO, ale ja som skôr skeptický. Cesty finančných mafiánov sú nevyspytateľné. Na prvý pohľad kategorické rozhodnutie ministra vnútra, aby sa na správe určitých budov štátu v konečnom dôsledku nepodieľala finančná skupina Penta, je chvályhodná a určite si zaslúži mediálnu pozornosť... Oveľa menšiu pozornosť si zaslúži, že na ostatných budovách v krajine sa neustále priživuje menovaná skupina... Silný alibizmus a bratríčkovanie je zakorenené v našej spoločnosti a každý s mocou niečo ukradnúť, tak aj urobí.

Sme hrdý národ klamárov a podvodníkov. Na perách hymna, v duši lož... Toto silné konštatovanie sa nezrodilo náhodne, je podložené množstvom výrokov, skutočných skutkov a hlavne ľudských osudov, o ktorých televízie nehovoria. Tento macošský štát neustále klame vlastných ľudí a iniciátormi sú ľudia opísaní v Gorile, vládnuce strany za posledných 22 rokov, väčšina zákonodarných poslancov, mlčiacich prokurátorov, slepých sudcov, obhajcov lumpov, nenásytných podnikateľov, lakomých bankárov a všetkých ostatných, ktorí nikdy nevytvorili žiadnu hodnotu.

A prostý človek sa bez odpovede neustále pýta: čo sa stalo s touto spoločnosťou..? Veď sme si za štrngotu kľúčov sľúbili lásku...
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Má anorexiu a 26 kilogramov. Jej manžel je zúfalý, lebo jej nikto nevie pomôcť

Povedali mi, že s takouto diagnózou nepochodíte nikde na Slovensku. Nikto vám ju nezoberie, spomína manžel na reakciu samosprávy.

DOMOV

Minúta po minúte: Mediálny výbor čaká ešte Ťapáková a Dírer

O post šéfa zabojuje deväť kandidátov.

DOMOV

Publicista sa pripútal reťazou, nechce návrat komunistickej tabule

Niektorí obyvatelia ju nechcú späť.


Už ste čítali?