Ako som vyvrátil televízny program...

Autor: Miroslav Makyta | 15.4.2012 o 16:25 | Karma článku: 17,53 | Prečítané:  2241x

Prepáčte mi tento expresívny názov, ale televízia Narkóza a televízia Hnoj, ľúbozvučné to názvy, akoby ich jedna mater mala, sa neustálym atakovaním diváka snažia posunúť hranice televíznej zábavy smerom... dolu.

Keď pred rokmi prebrali zahraničné formáty Vyvolení a Big Brothers nikto netušil, že nápaditosť a zaujatosť kompetentných pre reality – show bude bezmedzná. Súčasná tvorba grcality show s názvami Farma a Hotel Paradise predčí všetky očakávania akejsi formy zábavy. Najdôležitejšie je, aby vynaliezavý casting zabezpečil účinkujúcich s inteligenciou čerstvo pokosenej trávy. Či už táto žumpa zamorí karibskú pláž alebo statok, to je v podstate jedno. Dôležité je, aby sa divák v hlavných vysielacích časoch stotožnil s vysielanou spartakiádou debility.

Napokon majú možno naše slávne komerčné televízie pravdu. Celá peaplemetrová divácka obec, ktorá s nadšením sleduje tieto relácie má blízko k exhibicionizmu a voyerstvu a televízie to len zákonne podporujú, a ešte na tom dokážu zarobiť. Koľko vylízaných násťročných sa budú napokon vo svojom živote inšpirovať novými „celebritami“ ? Koho to zaujíma...

Ponižovanie ľudskej dôstojnosti, primitivizmus, sex, vulgárnosť... to sú atribúty súčasnej všeľudovej zábavy a hor´sa bedač slovenská, ohlúpni ešte viac a ak mi z toho potečú groše, tým lepšie.
Prepáčte, akosi ma napína...


( Nesledujem tieto reality-show, postačili mi upútavky )

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.

KOMENTÁRE

Oprávnenie ústavnej väčšiny rušiť amnestie je mína do systému

To, že amnestie sú nezrušiteľné, platí.


Už ste čítali?