Kto zabil Bartošovú ?

Autor: Miroslav Makyta | 1.5.2014 o 9:52 | Karma článku: 10,12 | Prečítané:  1536x

Kráľ českého bulváru Pavel Novotný v rozhovore pre SME tvrdil, že ju zabijú, ak sa nezabije sama a ešte pol roka na nej budú parazitovať. Speváčka bola pre bulvár ľahkým sústom. Sama sa mu ponúkala a keď to prerástlo cez hlavu, bolo už neskoro…

Jej smrť zapríčinil hyenizmus bulváru a neschopnosť niektorých ľudí z jej okolia zarobiť peniaze normálnym spôsobom. Ale sú to len tieto hyeny, ktoré sa pasú na životnej tragédii populárnej speváčky ? Určite nie. Veľkú vinu majú aj čitatelia bulvárnych plátkov. Sú to oni, ktorí si želali smrť v priamom prenose, sú to oni, ktorí vyciciavali jej životnú silu, ktorí bažili po senzáciach každého typu a vôbec sa nezamýšľali, že čítajú o psychicky chorej žene, ktorá sa stala obeťou vlastnej slávy a jednoducho sa potrebovala len liečiť zo svojich problémov.

Osud slávnej speváčky zmietajúcej sa v osídlach choroby, posmechu a nesprávných mužov je smutným mementom. Ale nie pre zdegenerovaného bulvárneho čitateľa, ktorý sa hraje na empatického a neustále baží po pochybných informáciach. Ešte tri biblické dni po smrti je schopný vnímať vlastnú obeť a následne na ňu zabúda… a čaká na ďaľšiu, ktorú mu oddaný bulvárny pisálek predloží na tanieri... Tento kolotoč polopravd je smutnou ukážkou voyerizmu jednoduchých ľudí, ktorí strácajú pôdu pod nohami a potrebuju naservírovať na tanier väčšiu tragédiu, ako sami prežívajú… A pokiaľ budú čitatelia pýtať tieto informácie a bezhlavo za to platiť, bulvár bude existovať a rozrastať sa ako společenská rakovina.


Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Útok pri istanbulskom štadióne neprežilo 38 ľudí

K útoku sa nikto neprihlásil, stopy majú ukazovať na Kurdskú robotnícku stranu.

PLUS

Na trhu platí: Zmanipuluj, čo môžeš a urvi, čo sa dá

Marketing je vojna vedená mierovými prostriedkami.

KULTÚRA

Vybrali sa na nebezpečnú púť za úžasným jedlom

Niekoľko rokov vchádzali do arabských kuchýň, kde sa dozviete aj to, čo nechcete.


Už ste čítali?