Funkcia starého uja

Autor: Miroslav Makyta | 21.3.2014 o 2:29 | Karma článku: 17,55 | Prečítané:  1326x

„Rozmýšľam, že by som vystúpil s výzvou občanom, aby rozhodnutie, kto bude prezidentom, bolo jednoznačnejšie a vyjadrené oveľa väčšou časťou občanov. Nie je totiž pravda, že funkcia prezidenta nie je rozhodujúca. Prezident môže veľmi pozitívne, ale aj negatívne ovplyvniť politiku štátu,“ povedal prezident.

Pán prezident Gašpar kovič sa jasne a s prekvapením všetkých zúčastnených a napokon celej verejnosti vyjadril zrozumiteľne a bez chýb... prezident môže veľmi pozitívne, ale aj negatívne ovplyvniť politiku štátu. Ak berieme do úvahy vnútropolitickú situáciu štátu, súčasný prezident urobil všetko možné, aby nezasahoval do diania nášho štátu a v konečnom dôsledku si ho vždy budem pamätať len ako športového fanúšika na štadiónoch a pri bezduchých monológoch pri novoročných prejavoch. Funkciu prezidenta povýšil na nerozhodujúcu, prístup k občanom bol smutno vlažný a jeho brbty jedinečným okúzľujúcim spôsobom bavili spoločnosť.

Pán prezident, nie je nutné vyjadrovať sa, ani keby vás o to žiadala najsamjedinejšia strana, nedajbože ste mali nával objektivity, myslím, že sa cez víkend hraje liga, užite si naposledy prezidentský priestor a do toho !


Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Čo vyšetril tím Gorila? Ukázal iba pár výsledkov, ostatné Kaliňák tají

Polícia získala indície, že pri schvaľovaní Zajacovej zdravotníckej reformy korumpovali poslancov.

KOMENTÁRE

Kto má vplyv na vyšetrovanie Gorily a pár otáznikov za menami

Odchod šéfa tímu detektívov je desivý.

PLUS

Zápchy v Bratislave budú menšie, ak sa úradníci spamätajú

Bratislava chce postaviť nové cesty.


Už ste čítali?