Pán Dzurinda, odíďte !

Autor: Miroslav Makyta | 27.1.2012 o 9:50 | (upravené 27.1.2012 o 10:11) Karma článku: 21,15 | Prečítané:  4217x

Od zrodu demokracie v našej krajine som voličom jednej línie. Najprv to bola VPN, neskôr DÚ, teraz SDKÚ. Je to dlhá vernosť, väčšinou toľko nevydržia ani partnerské vzťahy. Moja vernosť spočívala v tom, že strana vždy nachádzala riešenia na problémy, ktoré sužovali tento štát a ja som sa s nimi zväčša stotožňoval. Je tomu tak stále.

Partnerov si ľudia vyberajú na základe sympatií a spoločných záujmov. Funguje to v medziľudských vzťahoch, ale funguje to aj vo vzťahu volič - politická strana. V krajine máme systém politických strán a ja som si medzi nimi tiež našiel, ktorá mi programom a víziami vyhovuje a hoci nesúhlasím s každým riešením, v podstate som spokojný. Je tomu tak stále.

Preto Vám hovorím, pán Dzurinda, odíďte ! Odíďte z politického života, lebo nebudem mať koho voliť. Hoci súhlasím s programom Vašej strany, stali ste sa balvanom na jej krku. Potápate dobrý program a toto sa mi nepáči. Spomeňte si na zodpovednosť, o ktorej toľko hovoríte a urobte, čo treba.

Pán Dzurinda, očistite stranu s tým dobrým programom a odíďte. Nech je to Vaša posledná práca. Bude záslužná, mnoho voličov a sympatizantov to ocení. Neurobte chybu ako Mečiar. Vaši voliči nemôžu byť neustále zaslepení a voliť Vás a tým aj Vašu stranu. Pre dobro tejto strany a krajiny to urobte. Dnes už nemáte Radičovú, ktorá Vás vyvezie do vlády ako minule.

Z politického dôchodku sa tešte z poctivej práce, ktorú ste vykonali ako premiér. Krajina Vám nezabudne, že ste ju opäť postavili na nohy po Mečiarovom marazme a naštartovali mnohé reformy. Vaša éra sa však skončila a je načase odísť.
Aby som mohol pri voľbách opäť voliť SDKÚ – DS.


Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Útok pri istanbulskom štadióne neprežilo 38 ľudí

K útoku sa nikto neprihlásil, stopy majú ukazovať na Kurdskú robotnícku stranu.

PLUS

Na trhu platí: Zmanipuluj, čo môžeš a urvi, čo sa dá

Marketing je vojna vedená mierovými prostriedkami.

KULTÚRA

Vybrali sa na nebezpečnú púť za úžasným jedlom

Niekoľko rokov vchádzali do arabských kuchýň, kde sa dozviete aj to, čo nechcete.


Už ste čítali?